Oferty pracy

E.Leclerc jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokazliowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników. To, jak również niskie ceny sprawiają, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres: Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: hr@elblag.leclerc Informujemy, że skontaktujemy się z wybranym osobami, a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Cukiernik

Zakres obowiązków:

CUKIERNIK

Kandydatowi oferujemy:

Piekarz

Zakres obowiązków:

PIEKARZ

Kandydatowi oferujemy:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Zakres obowiązków:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Kandydatowi oferujemy:

PRACOWNIK OSBŁUGI HALI

Zakres obowiązków:

PRACOWNIK OBSŁUGI HALI 

PRACOWNIK OBSŁUGI DZIAŁÓW ŚWIEŻYCH

Kandydatowi oferujemy:

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Elblągdis Sp. z o.o. ul.Żeromskiego 2 Elbląg 82-300 lub na e-mail: hr@elblag.leclerc Aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.